OGŁOSZENIA 1 LISTOPAD

1 LISTOPADA 2020 ROKU

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. Rozpoczynamy miesiąc listopad – czas szczególnej pamięci o zmarłych.

2.  Jutro Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, msze św. o godz. 8.00, 9. 45, 11.30, 16.00.

3. Można składać na  wypominki za dusze naszych bliskich zmarłych. Prosimy je przynosić do kancelarii lub zakrystii. Od niedzieli 11 listopada odczytujemy już tegoroczne wypominki. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.

4. Kancelaria czynna od godz. 15.00 – do mszy św. W soboty  i niedzielę kancelaria nieczynna.

5. Od 4 listopada zaczynamy prace w kaplicy oraz wokół kaplicy. Z uwagi, że cmentarze są zamknięte możemy wesprzeć ofiarą do puszek / przy wejściu do świątyni/  Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.

6.W przyszłą niedzielę w ramach Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym w całej naszej diecezji zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na rzecz Fundacji Kościół w potrzebie.

7.Prosimy o daleko idącą ostrożność i higienę. Dezynfekujmy dłonie przy wejściu do kościoła. W kościele zachowujmy dystans między sobą. W kościele zachowujmy dystans 1,5 m między sobą. Obowiązkowo zasłaniajmy usta i nos.