OGŁOSZENIA 28 III

28 lutego 2021 roku

1. Dzisiaj 2 niedziela Wielkiego Postu ,,Ad Gentes’.’ Ofiary zbierane do puszki przy wyjściu z kościoła przeznaczone są na dzieła misyjne.

2.W tym tygodniu przypada pierwszy: czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź z racji  1- go  piątku w czasie DROGI KRZYŻOWEJ I MSZY ŚW.

3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godzinie 15.30.

Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godzinie 15.30.

4. Jutro kancelaria parafialna wyjątkowo czynna po mszy św.

5.Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, jak i te które zostały wpłacone na konto parafialne.

6. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.

7.Z tyłu świątyni wystawiony jest do adoracji krzyż (cześć Krzyżowi należy oddawać przez przyklęknięcie lub głęboki skłon, bez kontakt bezpośredniego). Ofiary składane do puszki przy krzyżu przeznaczone są na ciemnicę i Grób Pański.

1. … [Trackback]

[…] There you can find 78695 more Information to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2021/02/28/ogloszenia-28-iii/ […]