OGŁOSZENIA 21 III

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

21 marca 2021 roku

1. Dzisiaj V niedziela Wielkiego Postu. Rozpoczynamy w liturgii okres pasyjny, czyli czas rozważania męki i śmierci Chrystusa.

2. Od poniedziałku 22 III msze św. o godz. 18.00 i 18.30. Kancelaria godz. przed mszą św.

3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godzinie 17.30. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w  niedzielę o godzinie 15.30.

4. W czwartek przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień  Świętości Życia.

5. Za tydzień Niedziela Palmowa, czyli Niedziela Męki Pańskiej. Poświęcenie palm na każdej Mszy Świętej.

6. W przyszłą niedzielę przypada kolejna rocznica święceń biskupich księdza biskupa Grzegorza Kaszaka. Módlmy się o Boże Błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla naszego Pasterza.

7. Następujące osoby mają zawrzeć sakrament małżeństwa; Ogonek Paweł zam. w Pilicy i Seweryn Justyna zam w naszej parafii zap. 3. Jarosław Bułka zam. w Rajczy i Ewelina Dubielak zam w naszej parafii zap. 3. Ktokolwiek by wiedział o przeszkodach proszony o powiadomienie w kancelarii parafialnej.

8. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, osobiście jak i te które zostały wpłacone na konto parafialne.

9.Wystawiony z tyłu świątyni krzyż adorujemy przez przyklęknięcie lub głęboki skłon. Ofiary składane do puszki przy krzyżu przeznaczone są na CIEMNICĘ I GRÓB PAŃSKI.

10.Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.

30 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.