OGŁOSZENIA 18 VII

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

18 LIPIEC 2021 roku

1. Dzisiaj XVI niedziela zwykła w roku liturgicznym.

– W czwartek święto św. Marii Magdaleny.

– W piątek święto św. Brygidy – patronki Europy. Módlmy się w intencji naszego kontynentu, o wierność Prawu Bożemu, wzajemne poszanowanie i pokój.

2. W przyszłą niedzielę, w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona podróżnych, po każdej Mszy Św. będziemy błogosławić kierowców i pojazdy. Ofiary zbierane przy poświęceniu przeznaczone są na MISJE.

3. Zapowiedzi przedślubne;  Piwowarczyk Waldemar zam. w Ulinie Wielkiej i Stochel Karolina zam. w naszej parafii zap. 3. Pypno Dawid zam. w Tczycy i Janus Katarzyna zam. w naszej parafii zap. 1. Dawid Romanek zam. w naszej parafii i Justyna Twardzik zam. Gliwice zap. 1.

4.  Bardzo proszę mieszkańców Makowa w sobotę 24 VII na godz. 9.00 o posprzątanie świątyni i przygotowanie na niedzielę.

5. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, jak i te, które zostały wpłacone na konto parafialne.

6. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii – w kościele zakładamy maseczki.

7.Wszystkim wypoczywającym i udającym się na wakacje życzymy spokojnego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Nie zapominajmy na wakacjach o Bogu w niedzielnej Eucharystii.

27 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] Read More Information here to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2021/07/19/ogloszenia-18-vii/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.