OGŁOSZENIA 1 VIII

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1 sierpień 2021 roku

1. Rozpoczyna się sierpień – miesiąc abstynencji i modlitw o trzeźwość w Polsce. Po Mszy Św. adoracja przed Najświętszym Sakramentem.

2. Dziś zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych. Parafie dekanatów wolbromskich zbierają na pomoc dla parafii w JEŻÓWCE.

3. W piątek Święto Przemienienia Pańskiego,  jest to I piątek miesiąca – spowiedź od godz. 17.30

4. Zapowiedzi przedślubne;  Pypno Dawid zam. w Tczycy i Janus Katarzyna zam. w naszej parafii zap. 3. Dawid Romanek zam. w naszej parafii i Justyna Twardzik zam. Gliwice zap. 3. Paciej Paweł zam. Dłużec i  Kulak Monika zam. w naszej par. zap. 1. Kałwa Kamil zam. w naszej parafii i Barczyk Iwona zam. w naszej par. zap. 1. Andrzej Habryn zam. w naszej parafii i Karolina Gwizdała zam. Trzebinia zap. 1.

5. Do środy tj. 4.08 – prowadzimy zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Sprzęt można składać koło domu gospodarczego.

6. Bardo proszę mieszkańców Trzebienic w sobotę na godz. 9.00 o posprzątanie świątyni i przygotowanie na niedzielę. Bardzo proszę OSP o pomoc w koszeniu przy świątyni i plebani.

7. Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii – w kościele zakładamy maseczki.

31 komentarzy

  1. … [Trackback]

    […] There you will find 40093 additional Info to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2021/08/01/ogloszenia-1-viii/ […]

  2. … [Trackback]

    […] Here you will find 86979 more Information to that Topic: parafiaszreniawa.pl/index.php/2021/08/01/ogloszenia-1-viii/ […]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.