OGŁOSZENIA 7 XI

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

7 listopada 2021r.

1. Dzisiaj 32 niedziela zwykła. Po Mszy św. adoracja przed Najświętszym Sakramentem.

2. Od dziś czytane są wypominki na nowy rok.

3. We wtorek obchodzimy święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – matki wszystkich kościołów świata.

4. W czwartek, 11 listopada przypada 103 rocznica odzyskanie przez Polskę niepodległości. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie.

5. W sobotę 13 listopada dzieci i młodzież jadą na pielgrzymkę do Częstochowy. Jest to nagroda za uczestnictwo w nabożeństwie różańcowym.

6. Serdeczne podziękowania dla 23 mieszkańców Lgoty Wielkiej za przygotowanie świątyni i otoczenia kościoła. Szczególnie dziękujemy młodzieży, która uczestniczyła w tych pracach. W sobotę bardzo proszę mieszkańców Szreniawy na godz 9.00 o przygotowanie świątyni i otoczenia kościoła na niedzielę.

7. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi. Od poniedziałku zaczynamy prace przy starej plebani. Od wtorku dalszy ciąg prac na cmentarzu.

8.Prosimy o przestrzeganie wszelkich rozporządzeń i obostrzeń sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa.

79 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.