INTENCJE 3 – 10 VII

INTENCJE  MSZALNE 3–10 LIPIEC 2022 r.

NIEDZIELA 3 LIPIEC

Godz.08.00 + Mariana MUCHĘ, Kazimierza BERKOWICZA, Olgę MOLENDA

Godz.09.45 + Zofię Romana HABRYN, Jana KRÓLA, Andrzeja Balbinę GARNEK, Wiktorię Ludwika TUREK

Godz.11.30 – Za Parafian

Godz.16.00 + Adama w 15 r. śm, Balbinę Władysława ŻABA

PONIEDZIAŁEK 4 LIPIEC

Godz.18.00 + Juliannę KONIECZNĄ – od syna Zbigniewa z żoną

Godz.18.30 + Wiesławę BRODZIŃSKĄ – od kuzynki Bogusławy Dela z rodz.

WTOREK 5 LIPIEC

Godz.18.00 + Stanisława ŻAKA w 31 r. śm.

Godz.18.00 + Stefanię GRZEBIEŃ – od rodz. Bałazych

Godz.18.30 + Mirosławę BŁAUT – od firmy GUTIMEX ze Swojczan

Godz.18.30 + Danutę PAŁKA – od Michała i Justyny Jędrzejczyków

ŚRODA 6 LIPIEC

Godz.18.00 + Mieczysława RUP w 5 r. śm. od córek z rodz.

Godz.18.00 + Andrzeja MORDZIOłEK – od szwagra Jana

Godz.18.30 +Tadeusza PALSKIEGO – od Majki z mężem i Oliwierkiem

Godz.18.30 + Felicję PERZYŃSKĄ – od wnuczki Joanny z rodz.

CZWARTEK 7 LIPIEC

Godz.18.00 + Wacława FILUSA, zm. z rodz. Filusów

Godz.18.00 + Aleksandra WÓJCICKIEGO – od rodz. Mostowskich

Godz.18.30 +Romana MUCHA – od wnuków

Godz.18.30 + Janinę KOWALCZYK – od córki Joanny z rodz.

PIĄTEK 8 LIPIEC

Godz.18.00 – O zdrowe i bł. Boże dla wnuków Dawida Amelii Małgosi Ani Oliwiera Lilianny oraz ich rodziców

Godz.18.00 + O zdrowie i bł. Boże dla Zofii

Godz.18.30 + Andrzeja MORDZIOŁEK – od teścia Aleksandra

Godz.18.30 + Wiesławę BRODZIŃSKĄ – od sąsiadów Bełtowicz Bałazy Rachwał

SOBOTA 9 LIPIEC  

Godz.18.00 + Aleksandra WÓJCICKIEGO – od rodz. Muchów

Godz.18.00 + Stefanię GRZEBIEŃ – od Józefy Pokwap i rodz. Madej i Rachwał

Godz.18.30 + Stefana Mentel – od chrześniaka Ryszarda z żoną

Godz.18.30 + Tadeusza PALSKIEGO – od Darii z mężem Dawidem

NIEDZIELA 10 LIPIEC

Godz.08.00 + Tomasza Wiesława CZERNIKIEWICZ, Julię Franciszka Kałwów, Marię Zbigniewa Wolnych, Marię Stanisława Czernikiewiczów

Godz.08.00 + Andrzeja MORDZIOŁEK – od wnuczki Klaudii z rodz.

Godz.09.45 Msza zbiorowa za zmarłych: Natalię Kazimierza Jana Franciszkę Franciszkę Karola Kałwa, Zygmunta Grochowskiego + Bolesława Garus od rodz. Błaut + Stanisława Muchę – od Moniki i Sławomira Knap z dziećmi + Czesława Maślanka – od chrześniaka Tomasza Cencek + Alfredę Kmita – od rodz. Muchów z całą rodzinq + Krystynę Molenda – od rodz. Filusów + Janinę Alfreda Stanisława Juliana Bielachów, Mariannę Duda i Jana Pawlika + Leszka Dejworek – od pracowników firmy WOŁOCH + Stanisława Gwiazda i Mariannę Gwiazda – od rodz. Lipców z Sędziszowa + Stanisława Jucha – od Wspólnoty Świeckiego Karmelu + Bogdana Kowalczyka od prawnuczek Julii i Wiktorii + Wita Byczek – od żony + Wiesława Kwiatkowskiego – od syna Damiana z rodz. + Kazimierza Pierścionka, Zofię Bolesława Wróbel, zm. z rodz Wróblów Habryn Pierścionków Michalskich + Bolesława Garus – od rodz. Gajdów z Jangrota + Helenę Niedziela – od Magdaleny i Adama Misiek + Kazimierza Seweryna, Sabinę Oleksego Kuc + W 7 r. śm. Władysława Oleksego i zm. z rodz. Oleksy Królów Błautów + Joannę Michała Gil, rodziców Galickich i Rolków + Ojca Benedykta Karmelity – od świeckiego zakonu karmelitów + Wiesława Jaźwiec, Łukasza Kołodziej, Władysława Józefa Wójcikowskich + Bogusława Marca + Bolesława Garus- od sąsiadów Gajdów i Błasików + Helenę Gawron w 1 r. śm. + Tadeusza Mąkę + Czesława Jędrzejczyka + Henryka Eugenię Stanisława Błautów, Zofię Aleksandrę Piotra Filus, zm. z tych rodz. i dusze czyśćcowe + Andrzeja Kucharskiego, Jana Czesława Jadwigę Franciszka Szarków + Bogdana Habę, Stefana Stanisława Józefę Haba, Jana Rozalię Piotra Madej + Mirosławę Błaut – od sąsiadów Podsiadło i Maj + Janinę Kowalczyk – od syna Tomasza z rodz. + Przemysława Adamusa, Agnieszkę Jana Kazimierza Bogacz + Bolesława Garus – od chrześnicy Renaty z rodz.  + Stanisława Wójcikowskiego – od mieszkańców z Przybysławic + Antoniego Koniecznego – od żony Anny + Zofię Skowera – od mieszkańców Przybysławic + Halinę Nowak – od mieszkańców Przybysławic + Stanisława Nowak – od żony Leokadii + Adama Firę – od koleżanek z KŻR z Wymysłowa + Krystynę Madej – od syna Pawła z rodz., córki Grażyny dziećmi syna Józefa z rodz. + Juliannę Konieczną – od rodz. Molenda z Wielkanocy + Alinę Jaros – od córki Agnieszki z rodz. + Wiesława Kwiatkowskiego – od Joanny Skóra z rodz. + Zofię Skowera – od Maślanków z Wielkanocy + Bronisławę Franciszka Marię Mariana Janinę Bielach, Jerzego Maksymiliana Ślisz. + Andrzeja Kuc w 2 r śm. + Janusza Kaczyńskiego w  1 r. śm. + Beatę Kyzioł – od taty Lucjana.

Godz.09.45 + Felicję PERZYŃSKĄ – od wnuczki Izabeli z rodzinq

Godz.11.30 – Z racji przystąpienia do I Komunii Św. Alana Stachowicz

Godz.16.00 + Stefana Bogdana HABÓW, Józefę Stanisława Habów, Rozalię Jana Madej

One Comment

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.