OGLOSZENIA12 III

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

12 Marzec 2022r.

1. Dziś 3 Niedziela Wielkiego Postu.

2. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa: W piątki na Drogę Krzyżową o godz. 16.00, a w niedziele na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.30.

3. Z tyłu kościoła jest wystawiony Krzyż do adoracji oraz puszka na ciemnicę i Grób Pański. Serdeczne Bóg Zapłać za złożone ofiary.

4. Zachęcamy do podjęcia postanowień wielkopostnych, czego znakiem niech będzie własnoręcznie wykonany krzyż zawieszony na ramie koło chrzcielnicy.

5. W tym roku w naszej parafii w maju odbędą się MISJE. W związku z tym nie ma tradycyjnych Rekolekcji Wielkopostnych.  Za tydzień będziemy przeżywać Dzień Skupienia połączony ze spowiedzią. Słowo Boże będzie głosił ks. Łukasz Pisz. Wyjazd do chorych 20 III poniedziałek od godz. 9.00.

6. 24 marca zapraszamy na Drogę Krzyżową po ulicach naszej Parafii. Rozpoczęcie o godz. 18.00. Prosimy o zabezpieczenie trasy OSP ze Szreniawy, natomiast pozostałe jednostki OSP z Parafii prosimy o czynne uczestnictwo.

7.  31 marca odbędzie się nocna Droga Krzyżowa „Ekstremalna”. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 19.30. Po Mszy wyruszymy do 14 kapliczek, które znajdują się na terenie parafii. Droga jest podzielona na 3 etapy, szczegółowa mapka znajduje się w gablocie i na Facebooku. Dla wszystkich zdecydowanych na uczestnictwo, odbędzie się spotkanie 26.03 po Mszy o 11.30.  Długość drogi wyniesie 36 km.

8. Zapowiedzi przedślubne: Karol Jajkiewicz zam. w naszej parafii i Karolina Midro zam. w Pstroszycach, zap. 3

9. Dziękujemy 7 mieszkańcom Podlesic II za posprzątanie kościoła oraz otoczenia.

10. Dziś po Mszach będą zbierane ofiary do puszki na Misje. Bóg Zapłać za wsparcie.

11. Życzymy Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!

20 komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.