OGŁOSZENIA 16 IV

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

16 Kwiecień 2022r.

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego.

2. Dziękujemy Wszystkim zaangażowanym w Rezurekcję, w szczególności Orkiestrze, Ministrantom, Paniom w strojach ludowych, Strażakom.

3. Dzisiaj o 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy – za odmówienie Koronki w tym dniu przysługuje odpust zupełny.

4. W poniedziałek o godz. 19.00 próba dla dzieci komunijnych. W czwartek o 19.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

5. Dziękujemy Rodzicom za posprzątanie skarpy i parkingu. W porządkach pomagali Rodzice 16 z 21 dzieci komunijnych.

6. Od dzisiaj w naszym kościele można zwiedzić wystawę poświęconą życiu św. Jana Pawła II, która przyjechała do nas z Jasnej Góry. Wydarzenie to rozpoczyna uroczystości przyjęcia przez Parafię relikwii św. Jana Pawła II, których instalacja w naszym kościele nastąpi w trakcie Misji św., 13 maja. Jednocześnie serdecznie witamy w naszej Wspólnocie Parafialnej pana Generalissimo dra hc. Zbigniewa Gretkę – prezesa Stowarzyszenia Autorów Polskich, ambasadora i komandora Orderów: św. Wojciecha, . Floriana, św. Bpa Stanisława i Męczennika oraz św. Jana Pawła II. Dzięki jego wstawiennictwu posiadamy relikwie św. Jana Pawła II i św. Floriana. Instalacja relikwii św. Floriana odbędzie się 3 maja o godz. 11.30, na którą już dziś zapraszamy.

7. Zapowiedzi przedślubne: Dawid Miszczyk zam. Sudół i Aleksandra Janas zam. w naszej parafii zap.3; Krzysztof Kyzioł zam. w naszej parafii i Ewa Wójcik zam. w naszej parafii zap. 1.

8. Podziękowania kierujemy do Pana Prezesa OSP Wierzchowisko i jego Syna za wyczyszczenie asfaltu przed kościołem.

9. Życzymy Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!

3 komentarze

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.