OGŁOSZENIA 30 IV

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

30 Kwiecień 2023r.

1. Dziś 4 Niedziela Wielkanocna.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie o 18.00, a w niedziele i święta po Mszy o 16.00.

3. W środę 3 Maja – Uroczystość NMP Królowej Polski. Zapraszamy na Msze o 08.00; 09.45; 11.30 i 16.00.

4. 3 maja podczas Mszy o godz. 16.00 nastąpi instalacja relikwii św. Floriana – patrona strażaków, na którą serdecznie zapraszamy.

5. W tym tygodniu Pierwszy Piątek miesiąca – prosimy o zapisy chorych w zakrystii.

6. W czwartek próba dla dzieci komunijnych o godz. 19.00 .

7. W piątek o godz. 19.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

8.Dziękujemy 10 mieszkańcom Witowic za posprzątanie kościoła wraz z otoczeniem.

9. Dziękujemy 7 paniom z Kół Gospodyń Wiejskich za posprzątanie Skarbczyka (bocznej zakrystii).

10. Trwają prace przy zabezpieczeniu wieży kościoła. Koszty są bardzo wysokie, i parafia systematycznie będzie pokrywała je własnymi środkami, dlatego w tym roku zbiórka ofiar z listy będzie przeznaczona na ten cel. Bardzo proszę Sołtysów o zabranie list, i przekazanie mieszkańcom. serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.

11. Zapowiedzi przedślubne: Krzysztof Kyzioł zam. w naszej parafii i Ewa Wójcik zam. w naszej parafii zap. 3. Arkadiusz Perek i Justyna Perek zam. W naszej parafii zap. 2; Kowalczyk Kacper zam. W naszej parafii i Jamrocha Aleksandra zam. W Sosnowcu zap. 2

12. Od 13 do 20 maja będziemy przeżywać w parafii Misje Święte. Zachęcamy do zapoznania się z programem w gablocie, na ulotkach oraz na parafialnej stronie na Facebooku.

13. 28 VI odbędzie się gminno-parafialny Dzień Dziecka. Dzieci w niedziele po Mszach będą otrzymywać fanty na loterie. Osoby, które chciałyby upiec ciasto bądź w inny sposób wspomóc tę inicjatywę, proszone są o kontakt z ks. Grzegorzem.

14. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!

4 komentarze

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.