OGŁOSZENIA 7 IV

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

07 Maja 2023r.

1. Dziś 5 Niedziela Wielkanocna.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie o 18.00, a w niedziele i święta po Mszy o 16.00.

3.  W poniedziałek oraz czwartek o godz. 19.00 odbędą się spotkania dla klas 3 szkoły podstawowej.

4. Spotkanie dla kandydatów do sakramentu Bierzmowania odbędzie się we wtorek o godz. 19.00. Zapraszamy również Rodziców młodzieży bierzmowanej.

5. Dziękujemy Wszystkim Jednostkom OSP za udział i pomoc w przygotowaniu i organizacji Uroczystości Św. Floriana.

6. Trwają prace przy zabezpieczeniu wieży kościoła. Koszty są bardzo wysokie, i parafia systematycznie będzie pokrywała je własnymi środkami, dlatego w tym roku zbiórka ofiar z listy będzie przeznaczona na ten cel. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.

7. Zapowiedzi przedślubne: Arkadiusz Perek i Justyna Perek zam. W naszej parafii zap. 3; Kowalczyk Kacper zam. W naszej parafii i Jamrocha Aleksandra zam. W Sosnowcu zap. 3

8. Od 13 do 20 maja będziemy przeżywać w parafii Misje Święte. Zachęcamy do zapoznania się z programem w gablocie, na ulotkach oraz na parafialnej stronie na Facebooku.

9. 13 maja o godz. 17.00 nastąpi instalacja Relikwii św. Jana Pawła II. Zapraszamy wszystkich Parafian.

9. 28 V odbędzie się gminno-parafialny Dzień Dziecka. Dzieci w niedziele po Mszach będą otrzymywać fanty na loterie. Osoby, które chciałyby upiec ciasto bądź w inny sposób wspomóc tę inicjatywę, proszone są o kontakt z ks. Grzegorzem.

10. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!                         Scena, którą kontemplujemy dziś w Ewangelii stawia przed nami relację, która istnieje między Jezusem Chrystusem i Ojcem; ale nie tylko to, zaprasza nas ona również do odkrycia relacji między Jezusem i Jego uczniami. «A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam

3 komentarze

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.