OGŁOSZENIA 25 VI

25 czerwca 2023r.

1. Dziś XII Niedziela Zwykła.

2. Dziękujemy wszystkim za udział w obchodach Odpustu Parafialnego, w szczególności: Asyście, OSP, Paniom niosącym feretrony, oraz dzieciom sypiącym kwiaty.

3. Dziś po Mszy o 11.30 odbędzie się spotkanie dla wszystkich Róż Różańcowych. Zachęcamy wszystkich chętnych do zapisania się do Róż.

4. 29 VI – CZWARTEK – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA Tego dnia taca przeznaczona na Świętopietrze – ofiara na Bazylikę św. Piotra.
W tym dniu przypada dzień imienin księdza biskupa Piotra Skuchy. Pamiętajmy o modlitwie dla Solenizanta, aby dobry Bóg darzył go obficie swoim błogosławieństwem, a święty patron nieustannie wypraszał potrzebne łaski

5. Taca z przyszłej Niedzieli przeznaczona będzie na pomoc w odbudowie kościoła św. Floriana w Sosnowcu po pożarze.

6. Trwają prace przy remoncie wieży kościoła. Koszty są bardzo wysokie, i parafia systematycznie będzie pokrywała je własnymi środkami.
Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.

7. Zapowiedzi przedślubne:

Sałek Bartosz zam. Wolbrom i Berkowicz Dominika zam. w naszej parafii zap. 3

Dela Grzegorz zam. w naszej parafii i Więcławek Karolina zam. Marcinowice zap. 1

8. Prosimy mieszkańców Wierzchowiska w sobotę na godz. 09.00 o posprzątanie świątyni oraz otoczenia.

9. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!