OGŁOSZENIA 12 XI

12 PAŹDZIERNIK 2023r.

1. Dziś XXXII Niedziela Zwykła.

2.  Dziękujemy Rodzinie z Podlesic II za ofiarowanie kwiatów do naszej świątyni, oraz pani z Wierzchowiska za pielęgnację klombów przed kościołem

3. Od obecnej niedzieli modlimy się za zmarłych zamówionych w tegorocznych wypominkach. Prosimy o uważne wysłuchanie wypominków i ewentualne korekty.

4. Przy wyjściu z kościoła jest dostępna gazetka parafialna. Ofiara dobrowolna. W związku z umieszczeniem intencji w gazetce, nie będą one czytane w trakcie ogłoszeń.

5. Dziękujemy 14 mieszkańcom Lgoty Wlk. za posprzątanie kościoła z otoczeniem.

6. W naszej parafii powstaje zespół liturgiczny pod kierownictwem pana Organisty. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną angażować się w śpiew podczas nabożeństw w naszym Kościele. Szczegółowych informacji udziela pan Organista po Mszach świętych.

7. Parafia za miesiąc październik za wywóz śmieci na cmentarzu musi zapłacić 6426 złotych, dlatego też taca z następnej niedzieli będzie przeznaczona na pokrycie wywozu śmieci. Bardzo prosimy, aby kwiaty doniczkowe z grobów układać jak co roku, wzdłuż muru cmentarza.

8. Za tydzień po każdej mszy świętej zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Kościół w potrzebie.

9. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!